Чому перейти на газ вигідно?

Розглянемо лише фінансову сторону питання (хоча газ робить менш згубний вплив на двигун, більш екологічний і т. Д. - Тобто має ще ряд переваг).

На сьогоднішній день в Україні літр газу коштує приблизно втричі дешевше, ніж літр 95-го бензину (надалі будемо відштовхуватися саме від цього виду палива, як найбільш популярного).

Залежно від обсягу та типу двигуна витрата газу на 100 км буде значно більше, ніж бензину. Тобто, наприклад, якщо у вас автомобіль з об'ємом двигуна 1,5 літра, то ви проїдете 100 км, витративши 10 літрів бензину або 11 літрів газу. За нинішніми цінами бензин обійдеться вам в 230-240 гривень, тоді як газ - в 90-95. Вже на 100 кілометрах шляху ви отримаєте економію майже в 150 гривень. Відповідно, чим більший об'єм двигуна, тим більше економія.

Вартість ГБО, в свою чергу, варіюється від кількості циліндрів двигуна. Але і тут існує абсолютно зрозуміла залежність: чим більше циліндрів - тим більше грошей ви збережете. Припустимо, що у вас автомобіль з 4-циліндровим двигуном і в місяць ви проїжджаєте в середньому 3 тисячі кілометрів. За заправку бензином ви заплатите без малого 7 тисяч гривень, тоді як газ обійдеться менш ніж в 3 тисячі. Для машини з 6-циліндровим двигуном економія на аналогічному відстані складе 4,5 тисячі гривень, а з 8-циліндровим - майже 6 тисяч.

Так, установка ГБО вимагає вкладень. Але вони окупаються, в залежності від того, скільки ви їздите, за 6-12 місяців. І «7Motors» пропонують послугу установки ГБО в розстрочку. При цьому, ви однозначно будете витрачати в місяць менше, ніж йшло б в цілому при заправці бензином. Тобто, економія в будь-якому випадку.