Детейлинг

Майстерність, підвладне професіоналам. Якість, доступне кожному.

Слово детейлінг увірвалося в професійний сленг автомобільних сервісів порівняно недавно. Але що ж насправді ховається за цим терміном? Поняття детейлінг походить від англійського слово «detail» - деталь. Отже, справжній детейлінг - це увага до кожної дрібниці. У буквальному сенсі до кожного сантиметру вашого автомобіля.

Можна просто помити машину, щоб надати їй чистоту і блиск. Це догляд, але не більше. Детейлінг, в свою чергу, дозволить вам ще й усунути дефекти лакофарбового покриття, видалити вм'ятини і відполірувати автомобіль так, що навіть після багатьох років експлуатації він буде виглядати, як тільки що з салону.

Втім, і власники нових машин теж стають нашими клієнтами. «7Motors» пропонує новітні японські розробки, що дозволяють захистити кузов і скла від пошкоджень і зберегти красу автомобіля на довгі роки.

Що стосується інтер'єру вашого авто, то він також має потребу в детейлінг: від чищення сидінь і пластикових деталей до збирання ніші запасного колеса - в «7Motors» приділять увагу кожній деталі.

Що має принципове значення в детейлінг? Якість використовуваних матеріалів, рівень обладнання і, в першу чергу, майстерність і професіоналізм співробітників автосервісу. У «7Motors» ми даємо гарантію на наші послуги. Не сумнівайтеся, ви побачите і відчуєте різницю.

«7Motors»: рекомендують близькі друзі.